Feneryolu Çilingir

 0530 701 06 30

 

KAPALI KİLİTLİ KAPILARI EN KISA SÜREDE AÇIYORUZ

EV,OTO,ÇELİK KASA KAPILARINA 7/24 SERVİS

Feneryolu’nda çilingir  hizmetlerimiz 7Gün 24Saat kesintisiz olarak devam etmektedir.Kapıda kaldığınızda,aracınızın kapısını açamadığınızda,çelik kasanızda bir sorun varsa,kapı anahtarınızı unutmuş veya anahtarınız kapınızı açmıyorsa aradığınız hizmet burada.

Feneryolu Çilingir Servisi olarak kilitli kalmış ev kapısı,oda kapısı,dükan kapısı,ofis kapısı,araç-oto-araba-otomobil kapısı,çelik kasa kapısı vb. kapıları sorunsuz ve olabilecek en kısa sürede açıyoruz.

Kimi zaman evin kapısında anahtarımızın içeride kaldığını veya bir yerde unuttuğumuzu yada kaybettiğimizi fark ederiz.Haliyle önce biraz panikleriz sonrasında aklımıza bir çilingir ustası çağırmak gelir.Feneryolun’a çok kısa sürede gelebilecek bir servis ararız.İşte size en süratli şekilde hazır bekleyen ekiplerimizce hizmet sunuyoruz.

Arabanızın kapısını açmak için elinizi cebinize götürdünüz,sağ cep,sol cep,arka cep,diğer cepler.. Derken anahtar yok! Aceleyle sağa sola baktınız,paniklediniz.Belki bir yerde unuttunuz veya düşürdünüz.Belki de otomobili park ettikten sonra aceleyle çıktınız ve anahtar kontakta kaldı.Dert etmeyin.Feneryolu’nda iseniz,bizi aradıktan kısa süre sonra belirtilen noktada tam donanımlı servis elemanlarımız servise hazır olacaklardır.

7 /24 Kapı Açma Servisi

Günün her saatinde kapı açma işlerinizi bize ulaşarak yaptırabilirsiniz.Gece-Gündüz mobil araçlarımız aktif olarak ve tam donanımlı şekilde servise hazırdır.Kapınızın,kilidinizin,barelinizin marka ve modeli her ne olursa olsun işlem yapabiliyoruz.Kapınıza uygun her çeşit malzeme mevcuttur.

Ayrıca kapınızı daha güvenli hale getirebiliriz.Bunun için servis elemanlarımıza size uygun ve tam güvenli bir kilit,barel çeşitini sorabilir,fikir sahibi olabilirsiniz. Feneryolu Kapı Açma Servisi 7/24 aktif olarak bu bölgede kesintisiz olarak çalışmaktadır.

7/24 Oto Çilingir

Her marka ve modelde kapalı kalmış araçların kapı açma işlemini gerçekleştiriyoruz.Arabanıza zarar vermeden içeride unutulmuş veya açılmayan kilidi sorunsuzca açıyoruz.Feneryolu Oto Çilingir servisimiz ile kısa sürede otomobilinizin kapısı açalım.

Anahtarınız kontakta mı kaldı,yoksa kapıyı açarken içinde mi kırıldı,yada bir yerde mi unuttunuz.Arabanıza giremiyor musunuz.Hemen arayın.Araba kapı açma servisimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Çelik Para Kasa Açma 

Çelik kasaların kilit ve anahtar sistemleri diğer kilit çeşitlerine göre saha spesifik olduğundan,açmak veya kilit anahtar değişimi için yeterli derecede ustalık ve tecrübe gerektirir.İşinin ehli ustalarımız 1987 Yılından bu yana sayısızca çelik para kasalarına yüzlerce kez servis hizmeti sunmuş ve tümü başarıyla sonuçlanmıştır.

Feneryolu Geneli Tercih Edilen Kilit Markaları

Eski veya daha yeni yada sıfır yapılarda servisine gittiğimiz konut,yapı,bina,dükkan sahiplerinin  genel olarak kullandığı kilit markalarını neden tercih ettiklerini merak ettik.

Yeni veya sıfır yapıda tercih daha çok inşaat firmalarının anlaştıkları ve uygun gördükleri seçimleriyle örtüşeni seçmeleri durumu.Böyleyken genel olarak yeni taşınan kiracı veya ev sahipleri de aynı marka ve modeli kullanmaya devam etmişler.Markalar ise çoğunluk ile Kale Kilit sonrasında Multlock,bazılarında Keso,çok azında Daf markasının olduğunu söyeleyebiliriz.

Eski yapılar da büyük bir çoğunluk geçmiş yıllarda çok fazla çeşit olmaması durumundan dolayı seçimlerini Kale Kilit olarak belirlemiş.Bunun nedenini şöyle açıklayabiliriz; Kullanıcılar bu markayı tanıdıklarını,hemen her yerde ulaşabildiklerini,başka bir markaya bakma arama gereksinimi duymadıklarını belirttiler, analizimiz şu ki pazar payına oldukça fazla sahip olduğuna hemfikir olduğumuz Kale Kilit markasının geçmişten bu yana yaptığı çalışmalar ve reklam sonucunda bu sonuca ulaştığıdır.

Bu Konuda ki Müşteri Yorumları Nelerdi ?

Kapı kilitlerinin hangi amaçlara veya sebeplerle kullanıldığını sorduğumuzda,hangi cevaplar bizi bekliyor diye meraktaydık, bu durumu geniş  açıdan inceledik.Bir çok müşteri yalnızca kapının kilit mekaniği olsun,kapı açılıp kapansın,uzun ömürlü olsun gibi cevaplar verdi.Az sayıda kişi güvenliğin kilit ile alakalı olduğunun farkındaydı.Oysa bazı çok acil durumlarda kullanılan kilitlerin kullanıcıların başına çok sayıda ,sayısı azımsanmayacak seviyede sorun çıkardıklarına bizzat şahit olduk. Nacizane tavsiyemiz şudur ki kapınız ve sizin güvenliğiniz için bizim gibi bilir kişilerden teknik destek alarak olası veya olması muhtemel gereksiz aksi durumları en aza indirgemeniz olacaktır.

7/24 hizmet anlayışı ile Feneryolu Çilingir Kapı ve Kilit  Servisi  her gün her saat yanınızda.

Feneryolu Genelinde Hırsızlık Oranı , Güvenlik Açıkları

Feneryolu Mahallesi genellikle eski ve yeni yapılarıyla oldukça konut bakımından zengin hale geldi.Yeni yapılar ve alanları daha çok site ve rezidans ağırlıklı ancak bireysel yani tek başına yapılar da bulunmaktadır.

Site olarak yapılan konutlarda güvenlik diğer yapılara göre daha yüksek.24 Saat kamera ve özel güvenlik elemanları bu seiyenin önemli faktörü.Kendi başına binaların ise  kötü niyetli üçüncü şahıslara cazip gelmesinin nedenleri birden fazla durumda.

Hırsızlık olayları incelendiğinde çoğunluk olarak, kendi başına tek veya müstakil yapılarda kötü niyetli kişilerin hırsızlık yaptığını ve tercihlerini bu gibi erlerde kullandığını görmekteyiz.

Güvenlik kamerası çoğu yapı/bina/dükkan/mağazada var ancak bu kendine başına caydırıcıdır fakat yeterli değildir.Binaya giriş kapısında bir kamera koyarak o binayı güvenli hale getirmiş diyemeyiz.Yapılarda,ortalama düzeyde bir maliyet ile mevcut yer daha güvenli hale getirilebilir.Kapı ve kilit tercihi ile birlikte alarm kullanılmasına teşvik edilmesi , aksi bir duruma sebebiyet vermemeyi amaçlamaktadır.

Güvenlik açıklarının önüne geçmek için yapılması gerekenleri sıralarsak;

Hemen her yapıda,yapının konumu göz önünde bulundurularak bir açıdan ve girişleri gören kameralar kurulmalıdır.Tek bir açı sadece göstermelik olacaktır.Sonrasında kapı otomatiği yine kameralı sistemde olmalıdır.Bahsi geçen bu iki uygulama ile dışarıda caydırıcı bir önlem alınmış olunur.

İç kısımlarda alınacak önlemlerin en başında ise dışarıdan korumalı kapı seçimi ve kırılmaya dayanıklı kilitler olmalıdır.Dışarıdan Korumalı kapılar dışarıdan uygulanacak zorlamalara oldukça dayanıklı kapılardır.Bu tür kapılar çok pahalı da değildir.Piyasa da bulunan çoğu marka bu tarz kapılar imalatını yapmaktadır.Akabinde kapı kilit göbek-barel seçimi ve yine kırılmaya dayanıklı olarak seçilmesi gerekirmektedir.Bununla birlikte kapı barelini dışarıdan gelebilecek zorlamalara karşı daha dayanıklı hale getirmek için güvenlik rozetlerinin kullanılması kapı kilit güvenliğini en üst seviyeye çıkaracaktır.

Buraya kadar tamam ise,geriye az bir şey kalıyor;

Bu iki aşama düzgün uygulanmışsa sonrasında ayrıca alarm sistemi kurulursa gerçek anlamda tam bir güvenli yaşama alanı sağlanmış olacaktır.Çok ekstra bir durum olmadığı sürece bu sayede çok  güvenli bir alana sahip olunması muhtemeldir.

Bahsettiğimiz konulara ek olarak da şunu belirtmekte fayda görüyoruz,giriş ve zemin  katlarda ki bu ev,ofis,dükkanların cam,pencere,balkon kapılarını korumalı hale getirmede etkili olacaktır.

İyi günler dileriz.

Feneryolu Oto Çilingir İşlemlerinde En Çok Karşılaşılanlar

Otomobillerin sayısı gün e gün artarken problemler de o denli artmaktadır.Yoğun iş hayatının ve iş temposunun etkisiyle çoğu zaman zor durumlarda kalabiliyoruz.Feneryolu Mahallesinde genel olarak Oto Çilingir işlemlerinde müşterilerin mevcut sorunlarına yardımcı oluyoruz.

Zaman ve yoğunluk nedeniyle en çok karşılaştığımız durum araba anahtarının içeride veya kontak üzerinde unutulması olayıdır.Acilen araçtan çıkmak,iki dakikalığına bir dükkana alışveriş yapmak için uğramak için arabadan ayrılan müşterilerimizin dalgınlık anlarında başlarına gelen en sık karşılaştığımız durum budur.

Bu sorunla karşılaşan müşterimiz bizi aradıktan sonra belirttiği noktaya en kısa sürede ulaşıyor ve aynı noktada işleme başlıyoruz.Bu İşlemler esnasında araca hiçbir şekilde zarar verilmemektedir.İşlem süresi aracın marka ve modeline göre farklılık göstermekte olup bu süreç tamamen aracın yapısıyla alakalıdır.

Bu işlemler ustalık ve tecrübe gerektirir.Bunun yanında kullanılan ve gerekli olan malzemelerin hali hazırda bulunması şarttır.Yeterli ekipman olmadan bu işin yapılması zor,süreç uzun ve otomobilin zarar görmesi mühtemeldir.Tabii ki her ekipman her işi yapamaz,bu işi yapan kesinlikle ustadır.En önemli faktör budur.

7/24 Açıktır.Her gün 24 Saat kesintisiz hizmet burada.Feneryolu Çilingir Servisi en zor anınızda yanınızda.

Feneryolu Bölgesinde Özel Günlerde Çilingir Hizmeti Var Mı ?

7/24 Açık Tel:  0530 701 06 30

 

Hangi özel gün ve gece olursa olsun Feneryolu bölgesinde her özel günlerde de çilingir hizmetimiz vardır.Saat ve yer ayırt etmeden,bu bölgede mobil servis araçlarımız ile servise hazır durumdayız.Bu işi seviyoruz,bu nedenle her zaman yanınızdayız.

Feneryolu Çilingir Servisi Resmi Tatillerde 24 Saat Açıktır.

Özel Günler;

Yıl Başı Gecesi

Ramazan Bayramı ve Ramazan Ayı Boyunca

Kurban Bayramı

10 Kasım

23 Nisan

19 Mayıs

30 Ağustos

1 Mayıs

Nevruz Bayramı

Kandil Geceleri

14 Şubat

29 Ekim ve Resmi tatillerin hepsinde 7/24 çalışıyoruz.Bize bu özel günlerde ve her gün ulaşabilirsiniz.Bizim için zaman fark etmiyor.Bir telefon ile size ulaşıyoruz.

Bu özel günlerin tümünden Feneryolu’de Çilingir Servisimizden yararlanabilirsiniz

Feneryolu Çilingir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir